Deň svätého Valentína – sviatok zamilovaných zaznávaný a či milovaný?

Dnes otázka na mieste. Začiatok februára, stále zima – niekde biela zamrznutá, krásna, inde sivá, zahmlená a zasnívaná ako v novembri…A predsa perfektne načasované. Horúci čajík alebo čokoláda – to je to, čo nám v chladných dňoch rozohreje telo. Asi je to prirodzené, že červená farba a vôňa ruže je zas to pravé, čo nám rozohreje myseľ a srdce.
Avšak, komercia, ktorá dnes všade na nás číha pri každej príležitosti, nám tento sviatok a jeho význam skôr znechutí. Takže áno, v mnohom zaznávaný…ale február je naozaj ten čas, keď teplo, láska, priateľstvo dokážu zahriať a roztopiť ľady.
Ja sa na to pozriem takto – mám príležitosť niekomu urobiť radosť. Stačí málo. Aj dnešná kríza, ktorá nedopraje dovolenke, ani spoločnej romantickej večery, či stretnutiu s priateľmi alebo celou veľkou rodinou, vytvára mnoho príležitostí urobiť niekomu radosť hoci aj drobnosťou.

Mám pre Vás niekoľko nápadov:

  1. napíšte a pošlite list niekomu, koho máte radi (pošta je otvorená)
  2. natočte krátke video alebo malú sériu fotiek a pošlite svojim blízkym
  3. nebuďte zamračení, snažte sa usmievať a byť láskavý (nie len v tento deň)
  4. zavolajte starým rodičom, rodičom alebo súrodencom a priateľom len tak
  5. pobozkajte ráno svojho partnera alebo deti, rodičov hneď ráno po prebudení…také jednoduché a predsa zahreje.

No ak by ste predsa len chceli niečo špeciálne a zároveň nenáročné, nechajte sa inšpirovať na našej stránke. Krásnym darčekom môže byť malý kvietok, kytička alebo krabička s prekvapením a pohľadnica. To všetko samozrejme vo valentínskych farbách a vyrobené ručne a s láskou:-)

Ja si teda dávam záväzok, že v nedeľu 14.2. nebudem zamračená, ušomraná, náročná ale skôr usmiata, láskavá a pokojná…Veď aj málo stačí, aby človek prejavil lásku.

Shopping cart
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0