Handmade

Všetky naše papierové kvety sú vyrobené ručne a s láskou. Od prvotnej myšlienky cez rôzne farebné kombinácie či druhy kvetov Vám vystrihneme, vytvarujeme, zlepíme, skombinujeme a zviažeme originálny darček alebo dekoráciu do Vašich domovov. Každému papierovému kvetu tak vdýchneme nový život.

Ručná práca nám umožňuje vyrobiť Vám produkt šitý na mieru a podľa Vašich predstáv. To si vyžaduje dostatok času. Zvyčajne vyhotovenie a doručenie produktu na objednávku trvá 3 – 4 týždne podľa veľkosti a komplexnosti finálneho projektu. V prípade, že máte už málo času a darček potrebujete skôr, vyberte si z produktov, ktoré máme skladom, prípadne nás kontaktujte ohľadom najskorších možných termínov buď mailom na info@flowermade.sk  alebo prostredníctvom Kontaktného formulára uvedeného na našej stránke v sekcii  Kontakt.

Handmade výrobou  Vám zabezpečíme originalitu darčeka pre Vašich blízkych. Z rovného hárku papiera vyčaríme krásne a jedinečné handmade papierové dekorácie. 

Tešíme sa na Vaše objednávky!

Spôsob doručenia a platba

Keďže papierové dekorácie patria k tým krehkejším, uprednostňujeme spôsob dodania kuriérom, prípadne sa môžeme dohodnúť na osobnom odbere, stačí nás kontaktovať. Poplatky za doručenie sú stanovované individuálne podľa váhy a rozmerov balenia.  

V prípade potreby inštalácií veľkých papierových kvetov do Vašich interiérov si termín a spôsob inštalácie dohodneme telefonicky, osobne, prípadne nám napíšte na info@flowermade.sk.

Shopping cart
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0