Zoznámte sa s

Ahoj, som Zuzana. Som zakladateľkou a prevádzkovateľkou internetového obchodu flowermade.sk. Hoci som vyštudovala úplne inú profesiu, k umeniu a krásnym výtvorom som mala vždy blízko. Od malička som sa rada hrávala s papierom, papierovými skladačkami a nožnicami.

Skrytá vášeň u mňa prepukla počas materskej dovolenky. Viem, niektoré mamičky štrikujú, hačkujú alebo vytvárajú rôzne iné krásne a užitočné diela. Ja som si vybrala papier a inšpiráciu z prírody. Všetko začalo záľubou zvanou “scrapbooking” alebo hra s papierovými zvyškami. Oslovili ma najmä ručne robené originálne pohľadnice na rôzne príležitosti. Priznám sa tie zdobené papierovými kvietkami sa mi páčia najviac. Takto som sa dostala k väčším kvietkom, papierovým kyticiam až obrovským papierovým kvetom, ktoré ručne tvorím od roku 2018.

Dnes u mňa môžete nájsť krásne interiérové dekorácie aj originálne a luxusné darčeky. Papierové kvety sú nielen nenáročné na údržbu, ale sú aj o mnoho výhodnejšie, vydržia oveľa dlhšie ako živé. Tým sú aj ekologické a vhodné aj pre alergikov alebo pri návšteve v nemocnici.

Ani mňa neteší pohľad na odkvitnuté kytice…akoby niečo krásne skončilo. Tieto myšlienky a inšpirácia z prírody spolu rozkvitli v nápad vyrobiť si nevädnúce kvety z papiera.

Už ani neviem, koľko kytíc, ozdobených krabičiek, pohľadníc a iných ručne robených darčekov z papiera som venovala. A tak som tu a s mojou kreatívnou tvorbou sa pokúsim vyčariť dobrú náladu a úsmev na tvári aj vám. Vitajte na stránkach flowermade.sk.

Zuzana

Shopping cart
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0